چالشی که به مناسبت کریسمس و آغاز سال نوی میلادی در اینترنت غوغا به پا کرد. در این عکس صدها آدم برفی سعی در پنهان کردن یک خرس پاندای مهربان دارند. آدم برفی ها به قدری کار خود را خوب انجام داده اند که عمرا بتونید این پاندای مهربان را پیدا کنید. می گید نه، امتحان کنید. هنرمند مجارستانی با اشتراک گذاری این پازل تصویری هزاران کاربر شبکه اجتماعی فیس بوک را به چالش کشید. این عکس چند دقیقه بعد از انتشار ویرال شد و قبل از کریسمس کاربران دنیای مجازی را حسابی سرگرم کرد.

به تازگی هنرمندی مجارستانی یک پازل تصویری در فیس‌بوک منتشر کرده که در آن ده‌ها و شاید صدها آدم‌برفی سعی در پنهان کردن یک خرس پاندای مهربان دارند. آدم‌برفی‌ها به قدری کار خود را خوب انجام داده‌اند که پیدا کردن پاندای موجود در این عکس برای بعضی‌ها خیلی دشوار است. اگر از حل معما و چیستان لذت می‌برید مطمئناً شکار پاندای موجود در این عکس برای شما خیلی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز خواهد بود. هنرمندی مجارستانی به نام دادولف نخستین بار این پازل تصویری را در شبکه اجتماعی فیس‌بوک گذاشت و زیر آن نوشت: در میان این آدم‌برفی‌ها یک خرس پاندای مهربان وجود دارد، می تونید پیداش کنید؟

همان‌طور که در ادامه مشاهده می‌کنید برخی کاربران کامنت های جالبی در مورد شکار این پاندا نوشته‌اند:

۱۵ دقیقه است که دنبالشم اما هنوز پیداش نکردم!

find-panda-illustrated-puzzle-dudolf-facebook (3)

با اینکه خیلی طول کشید اما لذت بردم.

find-panda-illustrated-puzzle-dudolf-facebook (5)

من هویج پیدا کردم!

find-panda-illustrated-puzzle-dudolf-facebook (6)

وب‌سایت «برای فردا» قبل از کریسمس و آغاز سال نوی میلادی برای شما یک چالش سرگرم‌کننده دارد. برای شروع عجله نکنید. با گوشی یا کرنومتر وقت بگیرید و وقتی برای شکار این پاندای مهربان حاضر بودید، با زدن دکمه تایمر شروع کنید. در بخش کامنت ها بگید چقدر طول کشید تا این خرس پاندا را پیدا کنید.

find-panda-illustrated-puzzle-dudolf-facebook (2)

مقالات پیشنهادی:

 تو این عکس ۵۵۰ رأس گوسفند وجود دارد. عمراً اگر بتونید پیداشون کنید؟!

تا حالا گوسفند دریایی دیده‌اید؟ + تصاویر

تصاویر استثنایی از زیبایی خارق‌العاده کرم درخت کریسمس

لطفاً برای حمایت از ما این مقاله را در یکی از شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌تان به اشتراک بگذارید. با تشکر