نسخه چهارم محبوب‌ترین چالش اینترنتی منتشر شد. اینبار هنرمندی به نام ” تریسی لین ” با الهام از چالشی که توسط هنرمند مجارستانی به مناسبت کریسمس و آغاز سال نو میلادی در فیس‌بوک منتشر شد و میلیون‌ها بازدید داشت با چالشی جدید کاربران فضای مجازی را برای دقایقی سرگرم کرد. عکسی که تریسی انتخاب کرده عکسی قدیمی از اجلاس بلومینگتون است که در سال ۱۹۷۸ برگزار شد. در این عکس شرکت‌کنندگان اجلاس سعی در پنهان کردن یک خرس پاندا دارند. شما باید در کمترین زمان ممکن این خرس پاندا را پیدا کنید و زمان خود را در بخش نظرات ثبت کنید.

تریسی لین با الهام از معمای تصویری ” پاندا را پیدا کن ” ( نسخه های قبلی این چالش را می توانید اینجا و اینجا مشاهده کنید) و با استفاده از عکسی قدیمی که مربوط به اجلاس بلومینگتون ۱۹۷۸ است نسخه چهارم محبوب‌ترین چالش اینترنتی را منتشر کرد.

تریسی در مورد این چالش گفت: نسخه من از بازی ” پاندا را پیدا کن ” منتشر شد. مطمئن باشید در این عکس قدیمی یک خرس پاندا پنهان شده است.

برای شروع عجله نکنید. با گوشی یا کرنومتر وقت بگیرید و وقتی برای شکار این پاندای مهربان حاضر بودید، با زدن دکمه تایمر شروع کنید. در بخش کامنت ها بگید چقدر طول کشید تا این خرس پاندا را پیدا کنید.

find-panda-puzzle-tracy-lynn-heightchew-1978-junior-achievers-conference-bloomington

مقالات پیشنهادی:

عکس‌های رنگی کمیاب از آلمان قبل از جنگ جهانی اول

۲۰ عکس برتر نشنال جئوگرافیک به انتخاب کاربران (۲۰۱۵)

۱۰ عکس برتر درون‌ها (هواپیماهای کوچک بدون سرنشین) در سال ۲۰۱۵

لطفاً برای حمایت از ما این مقاله را در یکی از شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌تان به اشتراک بگذارید. با تشکر