بر اساس آماری که در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۴ منتشر شد تعداد وب‌سایت‌های موجود در اینترنت یک میلیارد وب‌سایت تخمین زده شده است که این آمار به صورت مداوم در حال افزایش است و در هر ثانیه وب‌سایت‌های جدیدی متولد می‌شوند. با وجود وب‌سایت‌های بی‌شماری که امروزه در فضای مجازی فعال هستند، پیدا کردن منبعی قابل اعتماد که نیازهای شما را برآورده کند، موجب افزایش کیفیت خروجی پروژه‌های شما شود و پاسخ سؤال‌هایتان را سریعاً در اختیار شما قرار دهد بسیار دشوار است. خوشبختانه، اینفوگرافیکی که در این مقاله در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهم فهرست ۱۰۰ وب‌سایت مفید در اینترنت را جمع‌آوری کرده که تمام نیازهای شما از انجام موفقیت‌آمیز پروژه‌های فکری و خلاقانه گرفته تا تفریح و سرگرمی را پوشش می‌دهند.

این مقاله را مطالعه کنید : اینفوگرافیک : معرفی زبان دوم در تمام کشورهای جهان

به عنوان مثال، وب‌سایتی با عنوان TallTweets به شما اجازه می‌دهد محدودیت توییتر در تعداد کاراکترهای هر توییت را بشکنید و توییت هایی با بیش از ۱۴۰ کاراکتر ارسال کنید، Tubemogel.com به شما اجازه می‌دهد ویدیوهای خود را به صورت هم‌زمان در چندین وب‌سایت از جمله یوتیوب آپلود کنید. وب‌سایت Wordle.net به کاربران اجازه می‌دهد متن‌های طولانی را با ایجاد یک word cloud از رایج‌ترین کلماتش خلاصه کنند و Wolframalpha نیز پرسش‌های شما را فوراً پاسخ می‌دهد و دیگر نیازی نیست برای یافتن پاسخ سؤال‌هایتان گوگل را زیر و رو کنید.

اینفوگرافیک زیر را بررسی کنید و از وب‌سایت‌های معرفی شده در آن نهایت بهره‌برداری را انجام دهید. اگر از وب‌سایت مفیدی استفاده می‌کنید که نام آن در این فهرست موجود نیست، لطفاً آدرس و موضوع آن را با من و دیگر کاربران در میان بگذارید.

این لیست واقعاً یک فهرست طولانی است اما مطمئناً با وب‌سایت‌های مفیدی آشنا خواهید شد.

Most-Useful-Websites-On-The-Internet

برای حمایت از ما این مقاله را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. با تشکر