نسخه جدید محبوب ترین چالش اینترنتی منتشر شد. اینبار یک هنرمند به نام ” استی وان ” با الهام از چالشی که توسط هنرمند مجارستانی به مناسبت کریسمس و آغاز سال نو میلادی در فیس بوک منتشر شد و میلیون ها بازدید داشت با چالشی جدید سعی در سرگرم کردن کاربران فضای مجازی دارد. در این عکس شخصیت های محبوب فیلم “Star Wars” سعی در پنهان کردن یک خرس پاندا دارند. شما باید در کمترین زمان ممکن این خرس پاندا را پیدا کنید و زمان خود را در بخش نظرات ثبت کنید.

در میان شخصیت های محبوب فیلم “Star Wars”  یک خرس پاندا پنهان شده است. شما باید در کمترین زمان ممکن این خرس مهربان را پیدا کنید و زمان خود را در بخش نظرات ثبت کنید.

چند روز پیش مقاله‌ای در وب‌سایت «برای فردا» منتشر شد که مربوط به جالب‌ترین چالش اینترنتی بود. در این چالش جذاب که توسط یک هنرمند مجارستانی به مناسبت کریسمس و آغاز سال نو میلادی در فیس‌بوک ایجاد شد، باید در کمترین زمان ممکن خرس پاندایی که توسط آدم‌برفی‌ها پنهان شده بود را پیدا می‌کردید و زمان خود را در بخش نظرات ثبت می‌کردید. در این چالش تصویری عکسی منتشر شده بود که در آن صدها آدم‌برفی سعی در مخفی کردن یک خرس پاندا داشتند. کاری که شما باید انجام می‌دادید این بود که در کمترین زمان ممکن این خرس پاندا را پیدا کنید. برای دسترسی به این مقاله اینجا کلیک کنید.

اگر قبل از کریسمس و آغاز سال نو میلادی وبگردی کرده باشید حتماً با چالش ” یافتن خرس پاندای دست‌نیافتنی ” رو به رو شده‌اید. حالا  یک هنرمند دیگر به نام ” استی وان ”  با نسخه جدید این چالش سعی دارد یک بار دیگر کاربران شبکه‌های اجتماعی را به چالش بکشد. این بار این هنرمند خوش‌ذوق این خرس پاندا را در میان شخصیت های محبوب فیلم “Star Wars” پنهان کرده است و انصافاً به قدری این کار را خوب انجام داده که یافتن پاندا حداقل چند دقیقه وقت می‌گیرد، شاید هم چند ثانیه.

برای شروع عجله نکنید. با گوشی یا کرنومتر وقت بگیرید و وقتی برای شکار این پاندای مهربان حاضر بودید، با زدن دکمه تایمر شروع کنید. در بخش کامنت ها بگید چقدر طول کشید تا این خرس پاندا را پیدا کنید.

find-the-panda-star-wars-edition

مقالات پیشنهادی:

عکس‌های رنگی کمیاب از آلمان قبل از جنگ جهانی اول

۲۰ عکس برتر نشنال جئوگرافیک به انتخاب کاربران (۲۰۱۵)

۱۰ عکس برتر درون‌ها (هواپیماهای کوچک بدون سرنشین) در سال ۲۰۱۵

لطفاً برای حمایت از ما این مقاله را در یکی از شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌تان به اشتراک بگذارید. با تشکر