ازدواج بزرگ‌ترین تصمیم زندگی هر فرد است. اگر با مردی ازدواج کنید که از این عادت‌های سرنوشت‌ساز برخوردار باشد و در واقع این عادت‌ها جزئی از وجود او باشد زندگی زناشویی موفقی خواهید داشت. اگر همسرتان چنین ویژگی هایی دارد به خاطر این انتخاب عاقلانه و هوشمندانه باید به شما تبریک گفت چون خوشبخت‌ترین زن دنیا هستید. این عادت ها اثبات می کنند شوهرتان بهترین همسر دنیاست.

مردها نیز اگر دوست دارند بهترین همسر دنیا یا بهترین شوهر دنیا باشند بهتر است به این کارها عادت کنند تا زندگی زناشویی لذت بخش و شادی داشته باشند.

لطفاً بعد از مطالعه‌ی مقاله در بخش نظرات عادت‌هایی که فکر می‌کنید برای یک مرد ضروری ست و او را تبدیل به یک همسر ایده آل برای خانم‌های ایرانی می‌کند را برای ما فهرست کنید:

۱-هر روز صبح شما را می‌بوسد

هر روز یک شروع تازه است، همسرتان نیز روزش را با یک بوسه صبح به خیر گرم شروع می‌کند. بوسه صبحگاهی بهترین و ساده‌ترین نشانه ای ست که اثبات می‌کند همسرتان در رابطه‌اش ثابت قدم است، علاوه بر این با این بوسه شما نیز انرژی تازه‌ای می‌گیرید و روز خود را با انرژی و نگرش مثبت شروع می‌کنید.

۲-گوش دادن را به صحبت کردن ترجیح می‌دهد

بعد از یک روز کوتاه، طولانی، خوب یا بد او آماده است تا در مورد اتفاقات جالبی که در طی روز برای شما رخ داده بشنود. او با صبر و حوصله‌ی تمام به صحبت‌های شما گوش می‌دهد و در انتها از تمام تصمیماتی که در طی روز اتخاذ کرده‌اید حمایت می‌کند. در واقع، همسرتان ۱۰۰ درصد حامی و پشتیبان شماست – درست مثل شما که از او حمایت می‌کنید و مثل کوهی استوار پشت او ایستاده‌اید.

۳-آشپزی می‌کند

مطمئناً خیلی ساده است از بیرون غذا سفارش دهیم و اصلاً آشپزی نکنیم؛ اما مرد کمال طلب و خانواده دوست ترجیح می‌دهد حداقل برای خانواده‌اش یک وعده غذایی ساده و سالم بپزد. هیچ چیز بهتر از این نیست که بعد از یک روز دشوار و خسته‌کننده به خانه برگردیم و یک غذای خوشمزه و گرم در کنار عزیزانمان بخوریم.

۴-شما را در آغوش می‌گیرد و نوازش می‌کند

وقتی روز تمام می‌شود و شما مشغول مطالعه یا تماشای تلویزیون هستید او کنارتان می‌نشیند و شما را بغل می‌کند. بعضی وقت‌ها نیز فقط به بغل کردن، نشستن روی مبل و تماشای برنامه‌های تلویزیونی بسنده نمی‌کند. شما را بغل می‌کند، می‌بوسد، برایتان چای یا قهوه درست می‌کند و موهایتان را نوازش می‌کند.

۵-خیلی خونگرم و صمیمی ست

هر کاری که لازم باشد برای بهتر کردن روابط جنسی و زندگی زناشویی‌اش انجام می‌دهد. درست وقتی از او انتظار ندارید حرف‌های عاشقانه می‌زند و با احساسات رمانتیک خود شما را غافلگیر می‌کند. همیشه محیط خانه را گرم و صمیمی می‌کند و در روابط زناشویی هر چه از او بخواهید نه نمی‌گوید. از چیزی نمی‌ترسد و همیشه به دنبال ماجراجویی ست.

۶-عاشق دوست‌ها و اعضای خانواده شماست

ازدواج رابطه‌ای ست به درازای یک عمر، پس وقتی با شریک زندگی خود همراه شدید همیشه به او احترام بگذارید و در خوبی‌ها و بدی‌ها یار و همراه او باشید. او عاشق دوست‌ها و خانواده‌ی شماست و تمام اطرافیان شما را درک می‌کند و به آن‌ها احترام می‌گذارد. همیشه دوست دارد شما و دوستانتان را سرگرم کند و عامل خنده و شادی شما باشد. ترجیح می‌دهد خودش شخصاً خانواده‌ی شما را تا فرودگاه یا ترمینال برساند. در مناسبت‌های خاص مثل عید نوروز دوست دارد در کنار شما باشد و از لحظات خود لذت ببرد.

۷-عاشق بچه‌هاست

عاشق بازی کردن با بچه‌هاست. وقتی خانه نیستید، او با بچه‌ها قایم باشک بازی می‌کند و یا بچه‌ها را دنبال می‌کند تا لحظات خوشی برای آن‌ها ایجاد کند. به بچه‌ها احساس امنیت می‌دهد، برای آن‌ها داستان می‌خواهد و حتی گهگاه ترجیح می‌دهد بچه‌داری کند. تصور کنید همسرتان چهار دست و پا روی زمین می‌خزد و بچه‌ها را دنبال می‌کند.

۸-مسئولیت امور مالی را کاملاً بر عهده می‌گیرد

مهم نیست چه شغلی دارد او هیچ وقت بیشتر از درآمدش خرج نمی‌کند و همیشه پس انداز می‌کند. مسئولیت‌پذیر است و قبض‌ها را به موقع پرداخت می‌کند. برای آینده‌اش برنامه‌ریزی می‌کند چون دوست دارد آینده بهتری برای شما و فرزندانتان بسازد.

۹-به شما توجه می‌کند

وقتی برای عروسی یا اعیاد مختلف آماده می‌شوید او ظاهر شما را تحسین می‌کند و از زیبایی شما تعریف می‌کند. همیشه به شما نگاه می‌کند حتی اگر مهمانی خیلی شلوغ باشد. کاری می‌کند که شما احساس کنید زیباترین و جذاب‌ترین زن دنیا هستید. قطعاً شما تنها زنی هستید که برای او مهم است، نیازی نیست این حرف‌ها را به شما بگوید چون شما از این موضوع مطمئنید. شما این حرف‌ها را از چشم‌ها و نوع رفتار او می‌خوانید و به وجود او افتخار می‌کنید.

۱۰-از خودش مراقبت می‌کند

حداقل پنج بار در هفته ورزش‌هایی نظیر وزنه‌برداری، بدن‌سازی، دو، دوچرخه‌سواری، کوهنوردی و یا صخره‌نوردی را انجام می‌دهد. او همیشه به ظاهرش افتخار می‌کند. موها و ریش‌هایش را همیشه مرتب می‌کند. مرتب لباس می‌پوشد و همیشه بوی خوب می‌دهد البته به جزء زمان‌هایی که ورزش می‌کند. مطالعه می‌کند و همیشه از سلامت جسمی و روانی خود مراقبت می‌کند.

مقالات پیشنهادی:

۱۴ سؤال سرنوشت‌ساز که حتماً باید قبل از ازدواج به آن‌ها پاسخ دهید

۵ عادت مشترک افرادی که هرگز ازدواج نمی‌کنند / دیانا وایت

موفقیت در روابط : از «قاتلان ارتباط» پرهیز کنید

لطفاً برای حمایت از ما این مقاله را در یکی از شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌تان به اشتراک بگذارید. با تشکر