استفاده از سیستم عامل اندروید ممکن است برای برخی از کاربران مانند پدربزرگ‌ها یا مادربزرگ‌ها یک کمی دشوار و پیچیده باشد. اما این نرم افزار کار را آسان کرده است.

unnamed

برای برخی از کاربران، به ویژه کاربران مسن‌تر، گوشی‌های هوشمند چیزی کم‌تر از وسیله یا ابزاری که موجب ترس و وحشتشان می‌شود نیستند. این مطلب در مورد سیستم عامل اندروید یا iOS نیز صادق است. اما درباره سیستم عامل اندروید، گزینه های سفارشی سازی حتی ممکن است پیچیده تر نیز باشد.

خوشبختانه، کاربران اندروید این فرصت را دارند که با نصب لانچرها و بسته های سفارشی ساز، ظاهر و نحوه کار ابزارشان را مطابق با میل و خواسته‌ی خود تغییر دهند.

به اپلیکیشن Wiser خوش آمد بگویید.

Wiser لانچری برای اندروید است که برای کاهش پیچیدگی و آسان کردن روش استفاده از گوشی‌های هوشمند ساخته شده است، به قدری استفاده از این ابزار را سهل و راحت می‌کند که مادربزرگ شما نیز قادر به استفاده از آن‌هاست. Wiser با استفاده هوشمندانه ترکیبی از دکمه های بزرگ و روشن، نمایش بخش اعلانات (Notification) به ساده‌ترین شکل ممکن و یک کشوی اپ، کامل‌ترین ابزار جهت مناسب ساختن گوشی‌های هوشمند برای کاربران مبتدی است.

unnamed (1)

بعد از نصب این نرم افزار، شما باید علاوه بر تعیین آن به عنوان لانچر پیش فرض دستگاه خود، اجازه دسترسی به بخش اعلانات ( Notification )(تنها بر روی دستگاه‌هایی که از اندروید ۴.۳ و بالاتر استفاده می‌کنند) را نیز به این نرم افزار مفید و کاربردی بدهید. پس از آن دستگاه شما به دکمه‌هایی بزرگ‌تر، یک شماره گیر که به طریقی جالب و کاربردی بزرگ است، یک برنامه تماس‌های سفارشی و توانایی اضافه کردن کلید های میانبر برای برنامه های مختلف، مجهز می‌شود.

در حال حاضر، نسخه بتا این نرم افزار ترکیبی هوشمندانه از اپ هاست که به کاربران خود اجازه دریافت پشتیبانی از راه دور از طریق گوشی هوشمندشان را به آن ها می‌دهد.

از این به بعد، همیشه در دسترس خواهید بود. یک لحظه صبر کنید، شاید این نرم افزار چندان هم ایده آل نباشد!

بهترین مطلب درباره این نرم افزار، رایگان بودن آن است و شما می‌توانید آن را به راحتی از Play Store دانلود کنید.

نظر شما در مورد این نرم افزار چیست؟ آیا می تواند کاربرد گوشی های هوشمند را برای کاربران مبتدی آسان کند؟ آیا نرم افزار دیگری با کاربرد مشابه استفاده می کنید؟

لطفا نظرات و تجربیات خود را با در میان بگذارید.