با توکل به خداوند بخشنده و مهربان و با امید به همراهی و همکاری شما کاربران فهیم فعالیت خود را آغاز می کنیم.

وب‌سایت ” برای فردا ” با هدف کمک به موفقیت هر چه بیشتر شما کاربران گرامی و فهیم کار خود را رسماً از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و می‌کوشد با تولید محتوای مثبت و مفید قدمی هر چند کوچک در جهت موفقیت و پیشرفت شما عزیزان بردارد.

به خدا توکل می‌کنیم و از او می‌خواهیم که ما را در انجام این مأموریت یاری فرماید. ذکر این نکته نیز ضروری ست که ما خود را استاد نمی‌دانیم تنها تلاش داریم که دانش و اطلاعات خود را در زمینه‌های کاری وب‌سایت با شما به اشتراک بگذاریم و به اصطلاح رابطه‌ای برد-برد با شما کاربران گرامی ایجاد کنیم یعنی علاقه‌مندیم از نظرات، تجربیات و دانسته‌های شما نیز استفاده کنیم در کل خواهان رابطه‌ای دو سویه و سازنده هستیم.

این وب‌سایت همیشه کیفیت را برتر از کمیت می‌داند از این رو پیوسته تلاش خواهد کرد تا مقالاتی مفید، باکیفیت و غنی در زمینه‌های کاری خود در اختیار شما کاربران عزیز و محترم قرار دهد. در حال حاضر هر هفته تنها ۴ تا ۵ مقاله جدید در وب‌سایت ” ۴farda ” منتشر خواهد شد. طبیعتاً با جذب نویسنده‌ تولید محتوای وب‌سایت وارد فازی تازه خواهد شد که امیدواریم بتوانیم در هر کدام از این مراحل وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم.

وب‌سایت ” برای فردا ” از تمام منابع موجود از جمله اینترنت، کتاب‌ها و مجلات فارسی، کتاب‌های ترجمه شده و زبان اصلی، دانش شخصی و در کل تمام منابع موجود در این جهان برای تولید محتوایی نو و باکیفیت در نت فارسی استفاده خواهد کرد. طبعاً اگر تصمیم بگیریم از مقاله‌ای که قبلاً در یک وب‌سایت فارسی منتشر شده است استفاده کنیم حتماً با مدیر آن وب‌سایت هماهنگی‌های لازم انجام خواهد شد و تنها در صورت اجازه او و نویسنده مقاله به خود اجازه انتشار آن را می‌دهیم و درج نام نویسنده، نام وب‌سایت مرجع و لینک به وب‌سایت مربوطه را نیز وظیفه خود می‌دانیم. صمیمانه انتظار داریم اگر شما هم خواهان استفاده از مقالات منتشر شده در وب‌سایت ” برای فردا ” هستید همین سیاست را در پیش بگیرید.

اگر مهارتی در نویسندگی یا ترجمه دارید و به نوشتن مقاله در زمینه‌های کاری وب‌سایت علاقه‌مندید خواهشمند است از طریق قسمت ” تماس با ما ” مقالات خود را برای ما ارسال کنید تا در صورت تأیید مدیریت وب‌سایت برای انجام هماهنگی‌های دیگر با شما تماس گرفته شود. در صورتی که بخواهید نویسنده مهمان باشید، این وب‌سایت امکان درج آدرس وبلاگ یا وب‌سایتتان، آدرس ایمیل و رزومه‌ای کوتاه در بخش ” درباره نویسنده ” را برای شما فراهم کرده است.

وب سایت ” برای فردا ” در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

در پایان باید گفت که گل بیعیب خداست. اگر اشتباهی از ما سر زد یا مطلب نادرستی در وب‌سایت منتشر شد خوشحال می‌شویم که به ما اطلاع دهید. به شدت هم انتقاد پذیریم پس راحت باشید و هر جا که صلاح دیدید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود با ما در میان بگذارید.

با تشکر از شما کاربران گرامی و فهیم

برای موفقیت شما و ساختن فردایی بهتر با تمام توان تلاش خواهیم کرد.

مدیریت وب‌سایت